1210Y0100474JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0100474JXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y0100474JXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 10V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.1210Y0100474JXR.pdf2.1210Y0100474JXR.pdf
  • Pranešimas
1210Y0100474JXR specifikacijos
Dalies numeris 1210Y0100474JXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 10V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81082 pcs Duomenų lapas 1.1210Y0100474JXR.pdf2.1210Y0100474JXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Talpa 0.47µF Programos Boardflex Sensitive