1210J5000822KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000822KDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J5000822KDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 500V X7R 1210
Duomenų lapai: 1210J5000822KDT.pdf
  • Pranešimas
1210J5000822KDT specifikacijos
Dalies numeris 1210J5000822KDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8200PF 500V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141835 pcs Duomenų lapas 1210J5000822KDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 8200pF Programos High Reliability