1210J5000560JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000560JDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J5000560JDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 56PF 500V X7R 1210
Duomenų lapai: 1210J5000560JDT.pdf
  • Pranešimas
1210J5000560JDT specifikacijos
Dalies numeris 1210J5000560JDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 56PF 500V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99681 pcs Duomenų lapas 1210J5000560JDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 56pF Programos High Reliability