1210J5000180MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000180MDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J5000180MDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 18PF 500V X7R 1210
Duomenų lapai: 1210J5000180MDT.pdf
  • Pranešimas
1210J5000180MDT specifikacijos
Dalies numeris 1210J5000180MDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 18PF 500V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120777 pcs Duomenų lapas 1210J5000180MDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 18pF Programos High Reliability