1210J5000103KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000103KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J5000103KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.1210J5000103KXT.pdf2.1210J5000103KXT.pdf
  • Pranešimas
1210J5000103KXT specifikacijos
Dalies numeris 1210J5000103KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 10000PF 500V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163659 pcs Duomenų lapas 1.1210J5000103KXT.pdf2.1210J5000103KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 1608-1095-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 10000pF Programos General Purpose