1210J2K00222KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2K00222KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J2K00222KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Duomenų lapai: 1.1210J2K00222KXT.pdf2.1210J2K00222KXT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1210J2K00222KXT specifikacijos
Dalies numeris 1210J2K00222KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119917 pcs Duomenų lapas 1.1210J2K00222KXT.pdf2.1210J2K00222KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 1608-1093-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 2200pF Programos General Purpose