1210J1008P20CFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1008P20CFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J1008P20CFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1210J1008P20CFR.pdf
  • Pranešimas
1210J1008P20CFR specifikacijos
Dalies numeris 1210J1008P20CFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72258 pcs Duomenų lapas 1210J1008P20CFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Talpa 8.2pF Programos High Reliability