1210J0500681KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0500681KCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J0500681KCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1.1210J0500681KCT.pdf2.1210J0500681KCT.pdf
  • Pranešimas
1210J0500681KCT specifikacijos
Dalies numeris 1210J0500681KCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132035 pcs Duomenų lapas 1.1210J0500681KCT.pdf2.1210J0500681KCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Talpa 680pF Programos General Purpose