1210J0500564JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J0500564JXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1210
Duomenų lapai: 1210J0500564JXR.pdf
  • Pranešimas
1210J0500564JXR specifikacijos
Dalies numeris 1210J0500564JXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80367 pcs Duomenų lapas 1210J0500564JXR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.56µF Storis (maks.) X7R (2R1)
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas 1210J0500564JXR Švino stilius 0.079" (2.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.56µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%