1210J0160271JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0160271JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J0160271JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 270PF 16V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1.1210J0160271JCT.pdf2.1210J0160271JCT.pdf
  • Pranešimas
1210J0160271JCT specifikacijos
Dalies numeris 1210J0160271JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 270PF 16V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120623 pcs Duomenų lapas 1.1210J0160271JCT.pdf2.1210J0160271JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 270pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Talpa 270pF Programos General Purpose