1210J0160222MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0160222MDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210J0160222MDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 16V X7R 1210
Duomenų lapai: 1210J0160222MDT.pdf
  • Pranešimas
1210J0160222MDT specifikacijos
Dalies numeris 1210J0160222MDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 16V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111747 pcs Duomenų lapas 1210J0160222MDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 2200pF Programos High Reliability