1206Y5000153KER
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000153KER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y5000153KER
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER .015UF 500V X7R 1206
Duomenų lapai: 1206Y5000153KER.pdf
  • Pranešimas
1206Y5000153KER specifikacijos
Dalies numeris 1206Y5000153KER Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER .015UF 500V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162891 pcs Duomenų lapas 1206Y5000153KER.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Automotive, Boardflex Sensitive