1206Y250P900DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y250P900DQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER HIGH Q 1206
Duomenų lapai: 1206Y250P900DQT.pdf
  • Pranešimas
1206Y250P900DQT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y250P900DQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER HIGH Q 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160791 pcs Duomenų lapas 1206Y250P900DQT.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1206Y250P900DQT
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER HIGH Q 1206
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1206Y2K00100GCT
1206Y2K00100GCT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 10PF 2KV C0G/NP0 1206
Sandelyje: 124607 pcs
parsisiųsti: 1206Y2K00100GCT.pdf
RFQ
1206Y250P900HQT
1206Y250P900HQT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 0.9PF 250V C0G/NP0 1206