1206Y1K50470GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K50470GCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y1K50470GCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1.1206Y1K50470GCT.pdf2.1206Y1K50470GCT.pdf
  • Pranešimas
1206Y1K50470GCT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y1K50470GCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 47PF 1.5KV C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148001 pcs Duomenų lapas 1.1206Y1K50470GCT.pdf2.1206Y1K50470GCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47pF ±2% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Talpa 47pF Programos Boardflex Sensitive