1206Y1K50272MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K50272MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y1K50272MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2700PF 1.5KV X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206Y1K50272MXR.pdf2.1206Y1K50272MXR.pdf
  • Pranešimas
1206Y1K50272MXR specifikacijos
Dalies numeris 1206Y1K50272MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2700PF 1.5KV X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 248383 pcs Duomenų lapas 1.1206Y1K50272MXR.pdf2.1206Y1K50272MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2700pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Talpa 2700pF Programos Boardflex Sensitive