1206Y1K20682KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y1K20682KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1206
Duomenų lapai: 1206Y1K20682KXT.pdf
  • Pranešimas
1206Y1K20682KXT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y1K20682KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 241241 pcs Duomenų lapas 1206Y1K20682KXT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 1200V (1.2kV)
Tolerancija 6800pF Storis (maks.) X7R (2R1)
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas 1206Y1K20682KXT Švino stilius 0.063" (1.60mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 6800pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%