1206Y150P900CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y150P900CQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER HIGH Q 1206
Duomenų lapai: 1206Y150P900CQT.pdf
  • Pranešimas
1206Y150P900CQT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y150P900CQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER HIGH Q 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128714 pcs Duomenų lapas 1206Y150P900CQT.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1206Y150P900CQT
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER HIGH Q 1206
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1206Y1K00100FCT
1206Y1K00100FCT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1206
Sandelyje: 71050 pcs
parsisiųsti: 1206Y1K00100FCT.pdf
RFQ
1206Y150P800DQT
1206Y150P800DQT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER HIGH Q 1206
Sandelyje: 138784 pcs
parsisiųsti: 1206Y150P800DQT.pdf
RFQ
1206Y150P900BQT
1206Y150P900BQT
parsisiųsti: 1206Y150P900BQT.pdf
1206Y150P700HQT
1206Y150P700HQT
apibūdinimas: CAP CER 0.7PF 150V C0G/NP0 1206