1206Y1000683MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1000683MDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y1000683MDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 100V X7R 1206
Duomenų lapai: 1206Y1000683MDT.pdf
  • Pranešimas
1206Y1000683MDT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y1000683MDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 100V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133448 pcs Duomenų lapas 1206Y1000683MDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.068µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.068µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive