1206Y0631P80DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0631P80DQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y0631P80DQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1.8PF 63V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206Y0631P80DQT.pdf
  • Pranešimas
1206Y0631P80DQT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y0631P80DQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1.8PF 63V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109395 pcs Duomenų lapas 1206Y0631P80DQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.8pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Talpa 1.8pF Programos RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive