1206Y0500104MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500104MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y0500104MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 50V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206Y0500104MXR.pdf2.1206Y0500104MXR.pdf
  • Pranešimas
1206Y0500104MXR specifikacijos
Dalies numeris 1206Y0500104MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 50V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 322767 pcs Duomenų lapas 1.1206Y0500104MXR.pdf2.1206Y0500104MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1206Y0500104MXRE03
1206Y0500104MXRE03
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206