1206Y0500104KNT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500104KNT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y0500104KNT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Duomenų lapai: 1206Y0500104KNT.pdf
  • Pranešimas
1206Y0500104KNT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y0500104KNT Gamintojas Knowles Syfer
Galimas kiekis 278550 pcs Duomenų lapas 1206Y0500104KNT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1608-1442-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.1µF