1206Y0250221KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0250221KFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y0250221KFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206Y0250221KFR.pdf
  • Pranešimas
1206Y0250221KFR specifikacijos
Dalies numeris 1206Y0250221KFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191735 pcs Duomenų lapas 1206Y0250221KFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 220pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive