1206J6309P10CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J6309P10CQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J6309P10CQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 9.1PF 630V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206J6309P10CQT.pdf
  • Pranešimas
1206J6309P10CQT specifikacijos
Dalies numeris 1206J6309P10CQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 9.1PF 630V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79010 pcs Duomenų lapas 1206J6309P10CQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.1pF ±0.25pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 9.1pF Programos General Purpose