1206J5000150KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J5000150KDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J5000150KDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 500V X7R 1206
Duomenų lapai: 1206J5000150KDR.pdf
  • Pranešimas
1206J5000150KDR specifikacijos
Dalies numeris 1206J5000150KDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 15PF 500V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 196702 pcs Duomenų lapas 1206J5000150KDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 15pF Programos High Reliability