1206J5000122MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J5000122MDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J5000122MDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1200PF 500V X7R 1206
Duomenų lapai: 1206J5000122MDT.pdf
  • Pranešimas
1206J5000122MDT specifikacijos
Dalies numeris 1206J5000122MDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1200PF 500V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 307883 pcs Duomenų lapas 1206J5000122MDT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 500V
Tolerancija 1200pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1206J5000122MDT
Švino stilius 0.063" (1.60mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 1200pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1200PF 500V X7R 1206