1206J2502P20DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2502P20DQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J2502P20DQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206J2502P20DQT.pdf
  • Pranešimas
1206J2502P20DQT specifikacijos
Dalies numeris 1206J2502P20DQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130172 pcs Duomenų lapas 1206J2502P20DQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 2.2pF Programos General Purpose