1206J2501P70DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2501P70DQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J2501P70DQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1.7PF 250V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206J2501P70DQT.pdf
  • Pranešimas
1206J2501P70DQT specifikacijos
Dalies numeris 1206J2501P70DQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1.7PF 250V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110752 pcs Duomenų lapas 1206J2501P70DQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.7pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Talpa 1.7pF Programos RF, Microwave, High Frequency