1206J2500822JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2500822JDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J2500822JDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 250V X7R 1206
Duomenų lapai: 1206J2500822JDR.pdf
  • Pranešimas
1206J2500822JDR specifikacijos
Dalies numeris 1206J2500822JDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8200PF 250V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 171172 pcs Duomenų lapas 1206J2500822JDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8200pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 8200pF Programos High Reliability