1206J1K50122KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K50122KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J1K50122KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1200PF 1.5KV X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206J1K50122KXT.pdf2.1206J1K50122KXT.pdf
  • Pranešimas
1206J1K50122KXT specifikacijos
Dalies numeris 1206J1K50122KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1200PF 1.5KV X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182586 pcs Duomenų lapas 1.1206J1K50122KXT.pdf2.1206J1K50122KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1608-1045-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1200pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1200pF