1206J1K00150FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K00150FCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J1K00150FCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 1KV C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1.1206J1K00150FCT.pdf2.1206J1K00150FCT.pdf
  • Pranešimas
1206J1K00150FCT specifikacijos
Dalies numeris 1206J1K00150FCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 15PF 1KV C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72975 pcs Duomenų lapas 1.1206J1K00150FCT.pdf2.1206J1K00150FCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Talpa 15pF Programos General Purpose