1206J1507P50CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1507P50CQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J1507P50CQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 7.5PF 150V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206J1507P50CQT.pdf
  • Pranešimas
1206J1507P50CQT specifikacijos
Dalies numeris 1206J1507P50CQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 7.5PF 150V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96898 pcs Duomenų lapas 1206J1507P50CQT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 150V
Tolerancija 7.5pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1206J1507P50CQT
Švino stilius 0.063" (1.60mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 7.5pF ±0.25pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.25pF
apibūdinimas CAP CER 7.5PF 150V C0G/NP0 1206