1206J1000750FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000750FQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J1000750FQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 75PF 100V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206J1000750FQT.pdf
  • Pranešimas
1206J1000750FQT specifikacijos
Dalies numeris 1206J1000750FQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 75PF 100V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39909 pcs Duomenų lapas 1206J1000750FQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 75pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 75pF Programos General Purpose