1206J1000222MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000222MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J1000222MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 100V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206J1000222MXR.pdf2.1206J1000222MXR.pdf
  • Pranešimas
1206J1000222MXR specifikacijos
Dalies numeris 1206J1000222MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 100V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 323623 pcs Duomenų lapas 1.1206J1000222MXR.pdf2.1206J1000222MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Talpa 2200pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1206J1000222MXTE03
1206J1000222MXTE03
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 100V X7R 1206
Sandelyje: 78988 pcs
parsisiųsti: 1206J1000222MXTE03.pdf
RFQ
1206J1000223JXR
1206J1000223JXR
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Sandelyje: 236372 pcs
parsisiųsti: 1206J1000223JXR.pdf
RFQ
1206J1000222MXRE03
1206J1000222MXRE03