1206J0500563KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0500563KXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J0500563KXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206J0500563KXR.pdf2.1206J0500563KXR.pdf
  • Pranešimas
1206J0500563KXR specifikacijos
Dalies numeris 1206J0500563KXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 290742 pcs Duomenų lapas 1.1206J0500563KXR.pdf2.1206J0500563KXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.056µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.056µF Programos General Purpose