1206J0250220GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0250220GFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J0250220GFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206J0250220GFT.pdf
  • Pranešimas
1206J0250220GFT specifikacijos
Dalies numeris 1206J0250220GFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129702 pcs Duomenų lapas 1206J0250220GFT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 22pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive Reitingai -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1206J0250220GFT
Švino stilius 0.063" (1.60mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 22pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
apibūdinimas CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 1206