1206J0100223MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0100223MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206J0100223MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 10V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206J0100223MXR.pdf2.1206J0100223MXR.pdf
  • Pranešimas
1206J0100223MXR specifikacijos
Dalies numeris 1206J0100223MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 10V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 258770 pcs Duomenų lapas 1.1206J0100223MXR.pdf2.1206J0100223MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.022µF Programos General Purpose