1111Y630P900DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y630P900DQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1111Y630P900DQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.9PF 630V C0G/NP0 1111
Duomenų lapai: 1111Y630P900DQT.pdf
  • Pranešimas
1111Y630P900DQT specifikacijos
Dalies numeris 1111Y630P900DQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.9PF 630V C0G/NP0 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63986 pcs Duomenų lapas 1111Y630P900DQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.9pF ±0.5pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
Talpa 0.9pF Programos RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Amphenol SV Microwave
apibūdinimas: CONN ADAPT SMP JACK TO SMA JACK
Sandelyje: 3726 pcs
parsisiųsti: 1112-4018.pdf
RFQ
1111Y630P900HQT
1111Y630P900HQT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 0.9PF 630V C0G/NP0 1111
Sandelyje: 68117 pcs
parsisiųsti: 1111Y630P900HQT.pdf
RFQ
1111Y630P900BQT
1111Y630P900BQT
Gamintojai: Knowles Syfer
parsisiųsti: 1111Y630P900BQT.pdf
1112
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: STACKING HEADER FOR RASPBERRY PI
parsisiųsti: 1112.pdf
1111Y630P800BQT
1111Y630P800BQT
apibūdinimas: CAP CER 0.8PF 630V C0G/NP0 1111
parsisiųsti: 1111Y630P800BQT.pdf
1111Y630P800DQT
1111Y630P800DQT
parsisiųsti: 1111Y630P800DQT.pdf
apibūdinimas: CONN ADAPT PLUG-JACK SMP 50 OHM