1111Y5000100JUT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y5000100JUT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1111Y5000100JUT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1111
Duomenų lapai: 1.1111Y5000100JUT.pdf2.1111Y5000100JUT.pdf
  • Pranešimas
1111Y5000100JUT specifikacijos
Dalies numeris 1111Y5000100JUT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4665 pcs Duomenų lapas 1.1111Y5000100JUT.pdf2.1111Y5000100JUT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) Talpa 10pF