1111J6300391GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1111J6300391GQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 390PF 630V C0G/NP0 1111
Duomenų lapai: 1111J6300391GQT.pdf
  • Pranešimas
1111J6300391GQT specifikacijos
Dalies numeris 1111J6300391GQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 390PF 630V C0G/NP0 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45375 pcs Duomenų lapas 1111J6300391GQT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 630V
Tolerancija 390pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1111J6300391GQT
Švino stilius 0.070" (1.78mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 390pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
apibūdinimas CAP CER 390PF 630V C0G/NP0 1111