1111J5000750GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J5000750GQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1111J5000750GQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 75PF 500V C0G/NP0 1111
Duomenų lapai: 1111J5000750GQT.pdf
  • Pranešimas
1111J5000750GQT specifikacijos
Dalies numeris 1111J5000750GQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 75PF 500V C0G/NP0 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64564 pcs Duomenų lapas 1111J5000750GQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 75pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Talpa 75pF Programos General Purpose