1111J2K07P50HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J2K07P50HQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1111J2K07P50HQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 7.5PF 2KV C0G/NP0 1111
Duomenų lapai: 1111J2K07P50HQT.pdf
  • Pranešimas
1111J2K07P50HQT specifikacijos
Dalies numeris 1111J2K07P50HQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 7.5PF 2KV C0G/NP0 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24330 pcs Duomenų lapas 1111J2K07P50HQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±0.05pF
Storis (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.5pF ±0.05pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Talpa 7.5pF Programos General Purpose