1111J2500361KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J2500361KQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1111J2500361KQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 360PF 250V C0G/NP0 1111
Duomenų lapai: 1111J2500361KQT.pdf
  • Pranešimas
1111J2500361KQT specifikacijos
Dalies numeris 1111J2500361KQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 360PF 250V C0G/NP0 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70336 pcs Duomenų lapas 1111J2500361KQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 360pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Talpa 360pF Programos General Purpose