111125000471JQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
111125000471JQTLSM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 111125000471JQTLSM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1111
Duomenų lapai: 111125000471JQTLSM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
111125000471JQTLSM specifikacijos
Dalies numeris 111125000471JQTLSM Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92557 pcs Duomenų lapas 111125000471JQTLSM.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Kiti vardai 1608-1284-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Magnetic
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Talpa 470pF Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.59"
Sandelyje: 5616 pcs
parsisiųsti: 1111240000.pdf
RFQ
111124EB
111124EB
Gamintojai: EasyBraid Co.
apibūdinimas: PRE-FILTER - LABYRINTH F8/F9, FU
Sandelyje: 695 pcs
parsisiųsti: 111124EB.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.59" WHT
Sandelyje: 3597 pcs
parsisiųsti: 1111250000.pdf
apibūdinimas: LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.59" YLL
11113
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: ROLOC DISC
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN TERM BLK DISCONNECT 8-20AWG
111122K06P80BQT
111122K06P80BQT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 6.8PF 2KV C0G/NP0 1111
parsisiųsti: 111122K06P80BQT.pdf
111126300331JQT
111126300331JQT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1111
parsisiųsti: 111126300331JQT.pdf
111122K08P20BQT
111122K08P20BQT
apibūdinimas: CAP CER 8.2PF 2KV C0G/NP0 1111
parsisiųsti: 111122K08P20BQT.pdf
11113
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: TERM TURRET HOLLOW L=8.33MM TIN
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus