111122000102JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
111122000102JQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 111122000102JQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1111
Duomenų lapai: 111122000102JQT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
111122000102JQT specifikacijos
Dalies numeris 111122000102JQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80250 pcs Duomenų lapas 111122000102JQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Kiti vardai 1608-1285-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Magnetic
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Talpa 1000pF Programos Automotive