0805Y6304P70CCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y6304P70CCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y6304P70CCR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4.7PF 630V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y6304P70CCR.pdf2.0805Y6304P70CCR.pdf
  • Pranešimas
0805Y6304P70CCR specifikacijos
Dalies numeris 0805Y6304P70CCR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4.7PF 630V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252930 pcs Duomenų lapas 1.0805Y6304P70CCR.pdf2.0805Y6304P70CCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Išsamus aprašymas 4.7pF ±0.25pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Talpa 4.7pF