0805Y6300330KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y6300330KCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y6300330KCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y6300330KCT.pdf2.0805Y6300330KCT.pdf
  • Pranešimas
0805Y6300330KCT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y6300330KCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 422095 pcs Duomenų lapas 1.0805Y6300330KCT.pdf2.0805Y6300330KCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Išsamus aprašymas 33pF ±10% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Talpa 33pF