0805Y2500130JUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2500130JUT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y2500130JUT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 13PF 250V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y2500130JUT.pdf2.0805Y2500130JUT.pdf
  • Pranešimas
0805Y2500130JUT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y2500130JUT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 13PF 250V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98185 pcs Duomenų lapas 1.0805Y2500130JUT.pdf2.0805Y2500130JUT.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 13pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Talpa 13pF Programos RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive