0805Y2000222MET
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2000222MET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y2000222MET
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 200V X7R 0805
Duomenų lapai: 0805Y2000222MET.pdf
  • Pranešimas
0805Y2000222MET specifikacijos
Dalies numeris 0805Y2000222MET Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 200V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 249764 pcs Duomenų lapas 0805Y2000222MET.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Talpa 2200pF Programos Automotive, Boardflex Sensitive