0805Y1K00182KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1K00182KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y1K00182KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1800PF 1KV X7R 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y1K00182KXT.pdf2.0805Y1K00182KXT.pdf
  • Pranešimas
0805Y1K00182KXT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y1K00182KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1800PF 1KV X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 247161 pcs Duomenų lapas 1.0805Y1K00182KXT.pdf2.0805Y1K00182KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Išsamus aprašymas 1800pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Talpa 1800pF