0805Y1500510JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1500510JQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y1500510JQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 51PF 150V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 0805Y1500510JQT.pdf
  • Pranešimas
0805Y1500510JQT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y1500510JQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 51PF 150V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90826 pcs Duomenų lapas 0805Y1500510JQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 150V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 51pF ±5% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Talpa 51pF Programos RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive